O kursie


Kurs Mistrzowski w Busku-Zdroju – JEDYNE W POLSCE miejsce, ściśle związane z Międzynarodowym Festiwalem Muzycznym o światowej renomie. Wakacje to dla uczestników Mistrzowskich Kursów okres wytężonej pracy. Większość przygotowuje się do konkursów lub prestiżowych koncertów. 

To tutaj Anna Maria StaśkiewiczBartosz WorochLinda Jankowska, Joanna Kreft, Maxima Sitarz, Adam SiebersStanisław Podemski, Patrycja Pojenta, Anna MaleszaMarta LisKatarzyna SzydłowskaJulia IwanciwPaulina MarciszZofia OlesikPiotr Kosarga, Jakub Staszel, Mariusz Wysocki, Maciej Kozendra, Wiktor Kociuban, Maria Ślipska, Maria Ćmiel, Ilona Basiak, Aleksander Tomaszkiewicz, Antoni Wrona i wielu, wielu innych przygotowywało się do najpoważniejszych konkursów skrzypcowych i wiolonczelowych. 

Na kursie mamy wspaniałych pianistów – kameralistów

Decyduje kolejność zgłoszeń. W ostatnich latach lista uczestników zapełniała się na 3 miesiące przed ostatecznym terminem. Dlatego prosimy wszystkich chętnych o szybkie wysłanie aplikacji. Wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na naszej stronie (warunki kursu i opłaty na zakładce ZGŁOSZENIE). Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami aplikacji, bo nabór przebiega trochę inaczej niż w poprzednich latach. Kurs w Busku – Zdroju ma rzeczywiście niepowtarzalną atmosferę. Niezwykle urokliwy Park Zdrojowy daje możliwość relaksu oraz prezentacji swoich instrumentalnych możliwości wyjątkowo hojnej publiczności…”

park zdrojowy

To już dwudziesta edycja kursów letnich!

Co roku otrzymujemy bardzo dużą ilość zgłoszeń i z przykrością odmawiamy spóźnialskim. Uczestnicy mają do dyspozycji cały internat. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Doskonałe wyżywienie! Z ćwiczeniem nie ma najmniejszych problemów!! A dla uczestników przygotowujących się do konkursów muzycznych, możliwość ćwiczenia w komfortowych warunkach jest jednym z najważniejszych kryteriów wyboru letniego Kursu.

  
To tutaj Anna Maria Staśkiewicz, Bartosz Woroch, Linda Jankowska, Joanna Kreft, Maxima Sitarz, Adam Siebers, Stanisław Podemski, Anna Malesza, Jakub Staszel, Zofia Olesik, Piotr Kosarga, Katarzyna Szydłowska, Marta Lis, Mariusz Wysocki, Ilona Basiak, Aleksander Tomaszkiewicz, Wojciech Bafeltowski, Adam Mazurek, Alicja Kozak, Szymon Barczak, Szymon Szopa, Artur Mycroft, Antoni Wrona i wielu, wielu innych przygotowywało się do najpoważniejszych konkursów skrzypcowych i wiolonczelowych.

  
Niezwykle urokliwy Park Zdrojowy daje możliwość relaksu oraz prezentacji swoich instrumentalnych możliwości wyjątkowo hojnej publiczności…