Zapraszamy na 17 Letni Kurs Mistrzowski

   Kurs Mistrzowski w Busku – Zdroju – JEDYNE W POLSCE miejsce, ściśle związane z Międzynarodowym Festiwalem Muzycznym o światowej renomie. Wakacje to dla uczestników Mistrzowskich Kursów okres wytężonej pracy. Większość przygotowuje się do konkursów lub prestiżowych koncertów. To tutaj Anna Maria Staśkiewicz, Bartosz Woroch, Linda Jankowska, Joanna Kreft, Maxima Sitarz, Adam Siebers, Stanisław Podemski, Patrycja Pojenta, Anna Malesza, Zofia Olesik, Małgorzata Pasierbska, Piotr Kosarga, Mariusz Wysocki, Maciej Kozendra, Wiktor Kociuban, Maria Ślipska, Maria Ćmiel, Ilona Basiak, Aleksander Tomaszkiewicz i wielu, wielu innych przygotowywało się do najpoważniejszych konkursów skrzypcowych i wiolonczelowych.

   Nie znaczy to, że pobyt w Busku – Zdroju ogranicza się tylko do samej pracy. Uczestnicy, w ramach relaksu i aktywnego wypoczynku mają za darmo do dyspozycji: tenis stołowy, grotę solną, basen. Uczestnicy Kursu poniżej 16 roku życia powinni mieć Opiekuna. Za zgodą Rodziców uczestnik może przyjechać sam. Nikt jednak nie pozostaje bez opieki. Przez cały czas nad sprawnym przebiegiem kursu oraz bezpieczeństwem czuwa trójka wspaniałych koordynatorów. Rodzice mogą połączyć pobyt dziecka na Kursie z wypoczynkiem oraz zabiegami zdrowotnymi w renomowanych Sanatoriach.

   Decyduje kolejność zgłoszeń. W ostatnich dwóch latach lista uczestników zapełniała się na miesiąc przed ostatecznym terminem zgłoszenia. Dlatego prosimy wszystkich chętnych o szybkie wysłanie aplikacji. Wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na naszej stronie (warunki kursu i opłaty na zakładce ZGŁOSZENIE).

W razie pytań prosimy o telefon lub maila na numery podane w zakładce KONTAKT.

Zakwaterowanie:

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
ul. Rehabilitacyjna 1, 28-100 Busko-Zdrój

Kurs zimowy

Marcin Baranowski

Tomasz Strahl

16 – 22 lutego 2020

Zakwaterowanie:
Hotel Gromada
Waryńskiego 10
28-100 Busko – Zdrój

Kurs letni

Marcin Baranowski

Tomasz Strahl

27.06 – 4.07.2020
4.07 – 11.07.2020

Zakwaterowanie:

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy

ul. Rehabilitacyjna 1, 28-100 Busko-Zdrój

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku – Zdroju